Ona çok marj verdiğimiz sürece sezon sona erdi.

BÜYÜME

Taş ocağında kurulan kulübün pek çok oyuncusundan biri olan Melendo, bu sezon 16 Lig ve Kupa maçlarında 570 dakika oynadı ve üstlendiği rolden çok gurur duyduğunu söyledi. “Benim için takımla bu kadar çok maç oynamak benim için bir onur çünkü Espanyol’un futbol okulunda boşuna gitmiştim. Azdan fazlasına gidiyorum ve umarım bu gömlekle karşılaşmalar eklemeye devam edebilirim. “Dedi.

David López, iki ila üç hafta tatil

Betis, Kupa çeyrek finalinde Espanyol’un rakibi

Aynı şekilde orta saha oyuncusu bu sezon takımın futbolcularının katkısını vurgulamak istedi. “Hem biz, alt kategorilerden yükselen bizler, hem kaptanlar hem de ekibin geri kalanı yardımcı oluyoruz. İyi bir seviyedeler ve eminim daha sonra gelenler çok başarılı olacak ”dedi.

Kevin Prince Boateng resmi olarak FC Barcelona oyuncusu olarak sunuldu. Ganalı, kendisine sunulan fırsattan çok memnundu ve Sassuolo ile kredi döneminin sona erdiği 30 Haziran’dan sonra da devam etmek için motive oldu. Blaugrana olarak daha uzun süre devam etmesi dileğiyle.

01/22/2019

01/23/2019 17:35 tarihinde CET

Jordi Gil @kafadergisi

Spor İngilizcesi

Kevin-Prince Boateng: Hedefim yıllarca Barca’da kalmak

“İyi oynamak ve burada daha fazla yıl imzalamak istiyorum. Hedef bu, ”dedi oyuncu vurgulu bir şekilde. Boateng hissettiğini söyledi "inanılmaz duygu" Barça gömleğini savunduğu için ve Pazartesi günü teklifin sunulduğu anda hızlı bir şekilde karar verdiğini açıkladı: "Sabah Sassuolo’nun iyi bir grubu olduğu için biraz üzgündüm, ancak takım arkadaşlarıma bunun ‘hayır’ diyemeyeceğim bir fırsat olduğunu söyledim. Temsilcime Barselona’ya koştuğumu, uçağa bile ihtiyacım olmadığını söyledim ”.

Forvet yaşadığını itiraf etti "bir rüya" ve imza resmi olduğunda "harikaydı, büyük bir onur. Çok mutluyum ve memnunum".

İkameyi varsayar

Boateng, ekipte kendisini bekleyen rol konusunda heyecanlandı ve "Benim rolüm buraya gelip bir başlangıç ​​olmak değil. İnanılmaz oyuncular var. Deneyimlerime katkıda bulunacağım ve elimden geldiğince yardım etmek istiyorum". Afrika kökenli futbolcu için "Messi https://goldbets.top/en-iyi-siteler/ ve dünyanın en iyilerinden diğeri en iyilerinden biri olan Luis Suárez ile oynamak büyük bir onur. Televizyonda bana inanılmaz görünüyorlar ve şimdi bunu onlarla yapmak bir hediye".

Messi ile ilgili olarak Boateng, yıllar önce Madrid ve Crisitano Ronaldo’nun bir hayranını itiraf ettiği bazı ifadeler hakkında sorgulanırken sempatik bir anda rol aldı. “Ben bir FC Barcelona oyuncusuyum ve Messi tüm dünyanın en iyi oyuncusu. On yıldır bunu kanıtlıyor. Teşekkürler, görüşürüz"Geçmişten gelen sözlerinde ısrar etmemeleri için gülümsemeler arasında dedi.

9 kadar rahat

Boateng, sahadaki konumu ile ilgili olarak şunları söyledi: "dokuz oynamak mükemmel. Koç, bunu farklı pozisyonlarda yapabileceğim bir artıya sahip olacak, ama şimdi 9’da kendimi iyi hissediyorum". Fiziksel olarak bulmayı söyledi "çok iyi" ve bunu cumartesi günü hatırladım "Sassuolo ile 90 dakika oynadım".

Boateng, bu Çarşamba için Sevilla’da Kupa’da hazır olabilirdi. Futbolcu, toplam yatkınlığını gösterdi: "Direkt oynamak istiyorum ama koç karar veriyor. O isterse oynayabilirim".

Bir şampiyonluk "Yakışıklı"

İleri, adaptasyonunun hızlı olabileceğini anlıyor çünkü "Bir Ligi veya ülkeyi değiştirirseniz daha zordur. İspanya’da evdeyim. Ligde oynama deneyiminden dolayı mutluyum". Las Palmas’ta geçirdiği zaman ağzında çok güzel bir tat bıraktı ve “İspanya şampiyonası en önemli, en yakışıklı futbol oynanıyor. Dünyanın en güçlü oyuncuları var. Burada olmak mükemmel ve onlarla oynamak istiyorum ”.

Boateng, neredeyse kaybettiği bir özlemi yerine getirir. Ben gerçekçiyim, ama hayal edersen bir şeyler elde edebilirsin. Çocuklarımın bana bir idol olarak bakmasını istiyorum ve bu kulüpte oynamak için çalışacağım. Aynı şeyi üç ay veya beş yıl boyunca yapardım. Bu kulüp için oynayacak herhangi bir şey ”.

Kevin-Prince Boateng, Messi’nin 2 yıl boyunca giydiği ’19’u miras alacak

Boateng, Camp Nou’da zaten Barça’yı giyiyor

Eski futbolcular Carles Puyol ve Luis Figo, 18 Şubat’ta Monako’da düzenlenecek 2019 Laureus Dünya Sporları Ödülü’ne katılacak. Olarak kabul edilir "Oscar ödülleri" Spor dalında, törene katılacak üyeler arasında 20’den fazla Olimpiyat kazanan ve beş dünya şampiyonu olacak.

01/22/2019

20: 51’de CET

2018’in en iyi takımı için aday gösterilen takımlar arasında altı aday arasında Real Madrid, Fransız futbol takımı veya Golden State Warrior bulunuyor. Luka Modric de en iyi sporcu adayları arasında yer alıyor. Listede Djokovic, Mbappé, Lewis Hamilton veya LeBron James gibi önemli isimler buluyoruz.

Balotelli, önümüzdeki altı ay için Marsilya ile anlaştı

Abidal: "De Jong? Bir karar vermelisin"

Laureus Ödülleri yedi kategoride sunuluyor: Yılın dünyanın en iyi (erkek) sporcusu, dünyanın en iyi (kadın) sporcusu, yılın dünya takımı, yılın en iyi dünya sözü, yılın en iyi dünya geri dönüşü, dünya Yılın en iyi engelli sporcusu ve dünyanın en iyi alternatif sporcusu. Kazananlar, tümü eski elit sporcular olan Akademi’nin 42 üyesi tarafından seçilecek.

"

► Emiliano Sala’nın uçağı için aramayı canlı takip edin

01/22/2019

19:34 tarihinde CET

Emiliano Sala uçağının aranması

Emiliano Sala’yı taşıyan özel uçağının kıyılarında kaybolduğu ada Guernsey polisi, Cardiff’in kış transferine yönelik aramanın güneş ışığı yetersizliği nedeniyle anlık olarak askıya alındığını duyurdu.

On beş saatten fazla başarısız aramadan sonra, Guernsey polisi bu Çarşamba şafakta işe başlayacaklarını açıkladı.

Salı günü Guernsey polisi, Sala’nın seyahat etmekte olduğu uçağa ait olduklarını tespit etmek mümkün olmaksızın suda yüzen bazı nesnelerin tespit edildiğini bildirdi.

Guernsey polisi, uçak o belirli bölgeye inmişse, Sala ve pilot için hayatta kalma seçeneklerinin – uçaktaki tek iki yolcu – minimum düzeyde olduğuna dikkat çekti.

Cardiff taraftarları, Cardiff Şehir Stadyumu’nun ana girişindeki kulüp efsanesi Fred Keenor’un heykelinin dibine eşarplar ve takım hatıraları bırakarak Sala’ya desteklerini gösterdiler.

Arjantinli ileri uçağının seyahat ettiği uçak Pazartesi günü Manş Denizi’nde Guernsey açıklarında kayboldu.

O zamandan beri Guernsey polisi, Kanal Adaları, Büyük Britanya ve Fransa’dan memurlarla birlikte uçağı bulmaya çalışıyorlar.

Emiliano Sala uçağının arandığı teknelerden biri | EFE

Arama, hava ve deniz yoluyla 1.86 kilometrekarelik bir alana odaklandı.

Sala, kulübe ve takım arkadaşlarına veda etmek için Nantes’e dönmüştü ve sonunda Cardiff’e katılmak için seyahat ediyordu.

"Çaresiziz"diyor Emiliano Sala’nın babası

Futbol tarihine damgasını vuran diğer hava trajedileri

Arjantinli, Galce kulübünün tarihindeki en pahalı transfer oldu ve Nantes’e transferi için 20 milyon ödedi.

FC Barcelona teknik direktörü Ernesto Valverde, transferini alır almaz Kevin-Prince Boateng’e güvenmeye başlayacağını duyurdu ve Alman-Ganalı forvetin, kulübün Munir’in ayrılışının bıraktığı boşluğu doldurmak için aradığı şartları karşıladığını vurguladı. .

01/22/2019

20: 17’de CET

Spor İngilizcesi

Ernesto Valverde’nin Kevin-Prince Boateng’e imza atan yeni Barca hakkındaki görüşü

Valverde, Sevilla’ya karşı kupa maçından önceki basın toplantısında şunları söyledi: "ticareti bilen bir oyuncu. 9’luk bir kariyeri olmasa bile şimdi yapıyor, Ligi biliyor, oynayacağı rolü biliyor ve kulübün imkanları dahilinde müsaitti. Munir orada olsaydı, olmazdı. Şimdi ile sezon sonu arasındaki en iyi çözümün bu olduğunu düşündük. Güçlü bir oyuncu ve bize yardım edeceğini umuyoruz. Rolünü biliyor ve bize bir telgraf verebilir".

Blaugrana koçu, kulübün çeşitli alternatifleri olduğunu kabul etti, ancak Boateng "ihtiyacımız olana uyuyor. Aktif olduğu için şimdi oynayabilir ve kulübün imkanları dahilinde istediğimiz şeye iyi adapte oluyor. Karara katılımım mı? İşlerin nasıl gittiği konusunda en başından beri bilgilendirildim".

olası başlangıç

Her durumda, Valverde forvetin takıma hemen katılacağını açıkça belirtti. "Ona çok marj verdiğimiz için sezon bitti … Şu anda transferin gelmesini bekliyoruz ve sonra değerlendireceğiz. Aktif olduğu ve İtalya’da oynadığı için burada. Fikir, yapabileceği oyunlarda bize yardım etmesi. Ana kampa ve sonra 2. alana, 3. alana gitmeyi beklemek değil …"

Barcelona koçu Boateng’i bir pivot olarak kullanıyor. İlerledikçe "Çok yönlü olması ve çeşitli pozisyonlarda oynayabilmesi iyidir, ancak onu her şeyden önce getiriyoruz çünkü şimdi o belirli pozisyonda oynuyor ve Luis (Suárez) ile bir aksilik olması durumunda.".

Bartomeu: "Bu yeni aşamada iyi şanslar Boateng"

Valverde, Sevilla sisteminin Barça’ya zarar vermediğine inanıyor

Valverde, imzalamanın yaratabileceği ihtilafla ilgilenmiyor ve şunu hatırladı: "Barça’nın yaptığı tüm transferlerde, daha önce Paulinho’da olduğu gibi bunlar hep tartışmalı. Bir çok şey hakkında konuştu ve sonra bize harika bir performans sergiledi.